Çanakkale Deniz Zaferinin 104. yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü kapsamında ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Saat 10.00’da Atatürk Anıtına çelenklerin sunulması ile başlayan etkinliklere Ekrem Çetin Konukevi Konferans Salonunda Vali Güner Özmen İlk ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan program ile devam edildi. Programa Kaymakamımız Sn. Mahmut ŞENER, Belediye Başkanı Hakkı ÇELİK, ilçe daire amirleri, il encümen üyeleri, siyasi parti temsilcileri, şehit ve gazi aileleri, vatandaşlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

        Ekrem Çetin Konukevi Konferans Salonundaki program sonrasında ilçemizde bulunan şehit kabirleri ziyaret edilerek şehitler için dua edildi. Ziyaretler sonrasında Kaymakamımız Sn. Mahmut ŞENER tarafından şehit ve gazi ailelerine yemek verildi. Yemekte konuşan Kaymakamımız Mahmut ŞENER "Vatan için canını feda eden şehitlerimizin hakkı ödenmez ve bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. Sizlerle bir arada olmaktan duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Bugün vesilesiyle de vatanımızın korunması, bayrağımızın dalgalanması, birlik ve beraberliğimizin daim olması için canlarını veren başta Çanakkale Şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor gazilerimize hayırlı ömürler diyorum” dedi.

 

 

 

Türkiye Cumhuriyeti Polateli Kaymakamlığı
Telefon: (0348) 725 10 25 Fax: 0(348) 725 11 88 e-posta: polateli@icisleri.gov.tr
Tüm hakları saklıdır © Copyright 2016